Kalendář

Níže je kalendář akcí, soutěží, aukcí.... V kalendáři jsou akce, soutěže, aukce... naplánovány minimálně na 30 dní dopředu (v kalendáři nejsou napsány všechny akce, soutěže, aukce... některé budou "přepadové", takže se o nic předem nedozvíte). Pod kalendářem naleznete seznam akcí a soutěžích (jsou tam pouze akce, které se pravidelně opakují).

Seznam akcí:

  • Jednotky levně - buď všechny nebo určité jednotky o několik procent (max. o 75) levněji nebo pouze za určité zbraně.
  • Zbraně levně - určité zbraně o několik procent (max. o 75%)
  • Plné sklady - naplnění skladů ráno a večer
  • Dobré daně * - daně nastaveny na určitou dobu všem hráčům na 100 a při tom morálka 100% (obyvatelé budou pracovat na plno)
  • Skvělá pracovní morálka * - produkce zlata se nastaví na 0 a morálka na 200% (produkce dřeva, hlíny železa a dřeva bude 2x větší)
  • Lévná města - možnost založit nové města za menší počet osadníků (standartně se město zakládá za 100 osadníků), tato akce trvá vždy 48 hodin - prvních 12 hodin je o 50% větší šance na obilná města, druhých 12 hodin je o 50% větší šance na dřevěná města, třetích 12 hodin je o 50% větší šance na kamenná města, čtvrtých 12 hodin je o 50% větší šance na železná města (vždy je předem oznámeno, v kolik hodin se budou provádět změny)
  • Žádné pohyby jednotek - zablokování pohybu jednotek, útočit, loupit, špehovat ani poslat podporu (tato akce se koná pouze o svátcích a významných dnech pro hru) 

* =  Toto jsou akce, kterých se hráč nemusí účastnit. Po zahájení akce bude zveřejněn návod, jak akci ve svém městě zrušit.

Seznam soutěží:

  • Kvíz - na určitou dobu je možno odpovědět na 6 otázek a vyhrát bonusy do hry [přístup k velké mapě, suroviny, jednotky, zbraně... (vyjímečně podle úrovně budov výtěze někdy i větší sklady, větší sýpky, větší produkce, rychlejší výroba jednotek, rychlejší výroba zbraní, rychlejší výroba koní, rychlejší výroba válečnách stojů, větší obraný bonus, větší útočný bonus, větší sklad zbraní, větší prostory pro obyvatelé...) ]